Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

gabinet kosmetyczny w Krakowie, polecicie ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, polecicie ?

Dzień dobry :) Poszukuję doświadczonego salonu urody w Krakowie, który gwarantuje mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Nikiiii

Posty: 6

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę rzeczywiście świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, jaka faktycznie była w opłakanym stanie, natomiast pomogli :D To dobry gabinet, gdzie rzeczywiście zapewniają pomoc. Nie ma tak, iż mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują stosowne rozwiązanie.

turysta00

Posty: 13

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

1adversary

Posty: 8

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, ale boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

labuh

Posty: 6

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D natomiast chodzę systematycznie na peelingi chemiczne, albowiem te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, natomiast boję się, iż jak zacznę, to będę tak wiecznie musiała.

Lesny

Posty: 10

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

Aniusiaaa1

Posty: 19

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może naprawdę wiele złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Morchepl

Posty: 8

 
Ze 100 pln trzeba się liczyć, natomiast to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, albowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

zuzanna

Posty: 6

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Polak1976

Posty: 17

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, bowiem od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Głównie jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

Mimotek45

Posty: 21