Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

konsultant ślubny, znacie ?

konsultant ślubny, znacie ?

Witam serdecznie. Który konsultant ślubny sprostał Waszym oczekiwaniom w stu procentach? Chętnie zapoznam się z opiniami.

dertus45

Posty: 3

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odnajdziecie oferty wielu przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to niezmiernie pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

syrena88

Posty: 16

 
Wydaje mi się, iż DJ na wesele to niezwykle dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego szanse wokalne, a jedynie gust muzyczny, który winien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

irek1981

Posty: 17

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

Lomartek67

Posty: 17

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

dof77

Posty: 8

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo częstokroć jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, ale oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

eplaya

Posty: 17