Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

termin na rejestracje pojazdu, proszę o pomoc

termin na rejestracje pojazdu, proszę o pomoc

Wiecie, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują obecnie? Co jeśli się w tym czasie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

HalskiPol

Posty: 1

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o sporo gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeżeli się tego na czas nie zrobi to już na nieszczęście na sto procent zdobędziemy karę. Zaczyna się od 200 pln, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Clono

Posty: 4

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Damiano

Posty: 22

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w poniektórych miastach wcale nie będzie nam prosto się tego terminu trzymać. Kolejki są niezmiernie wielkie, dlatego trzeba od razu po nabyciu umawiać termin przerejestrowania.

Lupusx

Posty: 3

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bo na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc zł kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, lecz jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Nikuś23

Posty: 3

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

alidoddo

Posty: 7

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na jakiej można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować wozy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

danka33

Posty: 13

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Miluśkooo2

Posty: 2