Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Fotel masujący

Fotel masujący

Cześć, prowadzę salon kosmetyczny. Mam trochę zabiegów odnowy biologicznej, ale zastanawiam się jeszcze nad poszerzeniem salonu o fotel do masażu. Jak waszym zdaniem się sprawdza? Pytam osoby, które miały z takim fotelem realnie już do czynienia, na co dzień, nieco dłużej niż jedną sesję. Dziękuję za odpowiedzi od razu :)

Black_Riot

Posty: 5

 
Najprostsze modele gwarantują tylko relaks plecom, a bardziej zaawansowane modele już posiadają programy na całe ciało, w tym na pośladki, łydki. Czasami trzeba wsadzić nogi w specjalne rolki, ale bardzo wygodna sprawa.

VjakV

Posty: 12

 
Tuż po przebudzeniu najlepiej korzystać z fotela do masażu, bo kończą się praktycznie problemy z ciśnieniem.

pawel253

Posty: 11

 
Pamiętaj, że optymalny czas masażu to około 30 minut. Jak dłużej siedzisz to można sobie realnie zaszkodzić.

Gogugogu

Posty: 26

 
Akurat jestem nadciśnieniowcem i fotel do masażu w biurze mnie ratuje. Niestety w ogóle nie ćwiczę, więc fotel zastępuje mi aktywność fizyczną. Na razie ten model się sprawdza. Z lekarzami też kilka razy się konsultowałem i potwierdzili podobne założenie.

HalskiPolAnimer56

Posty: 13

 
Mam salon medycyny estetycznej, gdzie stoi ten fotel www.prohealth.pl. Na monety, można dopasować konfigurację na życzenie. Masuje wszystkie partie, wygodny. U mnie to działa tak, że fotel stanowi uzupełnienie różnych terapii. Za niewielkie pieniądze można usiąść i się wymasować. Bardzo popularna rzecz, a inwestycja niezbyt duża. U mnie fotel się zwrócił po niecałych 2 miesiącach od wprowadzenia. Może nawet trochę szybciej. Niektórzy klienci nawet do domów sobie kupili później podobny model, tylko już nie na monety.

Kidi

Posty: 27

 
Fotelem do masażu wyleczyłem się z dość srogiej kontuzji pleców. Chodziłem do gabinetu SPA na sesje, ale później postanowiłem zainwestować w fotel do domu. Sprawdza się, wszyscy domownicy u mnie znają fotel i lubią w nim przesiadywać. Oczywiście nie można za długo.

zuziaai

Posty: 11

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

labuh 

Posty: 7