Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

e-korepetycje ogłoszenia, szukam

e-korepetycje ogłoszenia, szukam

Interesują mnie e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Mam mikrofon i kamerę, dlatego myślę, że powinno się to bez większych problemów udać. Gdzie znajdę ogłoszenia?

Lesny

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to korepetycji ogłoszeń jest bardzo dużo. Są nawet specjalne portale, dzięki którym można o wiele łatwiej dotrzeć do osób, które na pewno nam pomogą.

usek

Posty: 18

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

Fanatyk

Posty: 3

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, że moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, jaka miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, albowiem nie interesowałem się tym za niezmiernie, natomiast w każdej chwili może ją o to zapytać.

Ventooo1

Posty: 12

 
Nie miałem czasu zbyt sporo, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i naprawdę pomogło mi to niezwykle w nauce.

AleBulaa

Posty: 5

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

Ycomojo

Posty: 2

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

czes212

Posty: 28

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

czes212

Posty: 17