Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Korzystacie bardziej z polskich, czy zagranicznych marek kosmetyków naturalnych i czy jest pomiędzy nimi jakaś specjalna różnica jakościowa, cenowa? Podzielcie się doświadczeniami.

Klarkaa45

Posty: 1

 
Jeden z lepszych kremów dla kobiet po przekroczeniu 30 lat https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Widziałam recenzje na kilku blogach lifestyle, parenting i u dwóch kobiet prowadzących popularne kanały o urodzie na YouTube. Aksamitny krem, bardzo miło się rozprowadza, a efektywność potwierdzona klinicznie, więc to mnie przede wszystkim przekonało do wypróbowania.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

Simihu

Posty: 4

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

syrena88

Posty: 9

 
Mam wrażenie, że kobiety nie sprawdzają do końca składu kosmetyków, tylko patrzą często po opakowaniach, czy ładne, a właśnie od składu długoterminowo zależy pokonanie problemów dermatologicznych.

namok

Posty: 5

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

Kitas

Posty: 5

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

El2CzupakaBra

Posty: 7

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Hunka

Posty: 5