Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

byliny świerk, polecicie producenta ?

byliny świerk, polecicie producenta ?

Chce koło domu trawę ozdobną, lecz nie wiem czy to wymaga jakiejś nadzwyczajnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

3czex

Posty: 1

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, albowiem wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego nabyłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła faktycznie piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Yuri20

Posty: 4

 
Mam mały ogród zarówno poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie na nieszczęście nie stać.

Mamuśka

Posty: 7

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bowiem mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bowiem jest mniej wymagający.

daria34

Posty: 11

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Nikuś23

Posty: 3

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je na własną rękę sadzić, dlatego w szkółce zakupiłem ich niesłychanie dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

Lupusx

Posty: 7

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

ciopix

Posty: 3

 
Wybór bylin jest bardzo znaczny. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

E-GOista

Posty: 5