Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ośrodek szkolenia lotniczego, poszukuję !

ośrodek szkolenia lotniczego, poszukuję !

Jest jakaś szkoła lotnicza, która oferuje licencje na drobne samoloty? Chodzi mi o taki, co pomieści cztery osoby.

vokalek

Posty: 2

 
Wszyscy znajomi korzystają z ośrodka szkolenia lotniczego ze strony https://szkolapilotazu.pl/page/pilot-samolotowy-turystyczny-ppl-a/20/ i są zadowoleni. Osobiście boje się wysokości, dlatego nawet nie myślę żeby się tam zapisywać.

Animatedd

Posty: 14

 
Latanie jest super. Mnie wystarczy mały samolocik, w którym zmieszczą się dwie osoby. To byłoby śliczne lecieć gdzie się chce. Nie trzeba patrzeć na zegarek, kiedy odprawa tylko wsiadamy, kiedy chcemy i lecimy. Od zawsze o tym marze. Na razie na tym się tylko skończy, iż marzyć nadal będzie, niemniej jednak może w przyszłości?

Black_Riot

Posty: 3

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, iż będzie to prostsze obowiązek do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, jakie trzeba znać znakomicie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam dostać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może znaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bo kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga zabawa, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

xacti

Posty: 3

 
Z tego, co wiem licencje pilota można pozyskać, niemniej jednak trzeba też sporo się uczyć. Obecnie każdy może do takiego kursu pochodzić z tym, że nie wszyscy od razu zaliczają.

xTxS

Posty: 16

 
Jest szkoła lotnicza, jaka prowadzi różne szkolenia. Można tam otrzymać licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może odnaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, albowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga impreza, zatem nie jest przeznaczona dla każdego.

Klara323

Posty: 5

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo zadowolony. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

Wygodniś22

Posty: 20

 
Samoloty zawsze były drogie i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć sporo pieniędzy, ale i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba zrobić to przecież początek.

Bezi22

Posty: 22

 
Teoretycznie każdy może być pilotem, ale żeby startować do kursy trzeba przynieść orzeczenie lotniczo-lekarskie. Nie każdy takie dostanie, dlatego zanim ktoś zacznie sobie marzyc o pilotowaniu samolotów to warto byłoby sprawdzić czy mamy jakiekolwiek szanse zdrowotne.

Suit

Posty: 4