Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

W jaki sposób sprawdzać czy dodawane na portalu anonse towarzyskie są prawdziwe? Nie znam się na tym i nie chce później być zawiedzony, bo na spotkaniu będzie inna osoba niż ta, którą widziałem na zdjęciach.

gregBard

Posty: 1

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

mniszek56

Posty: 12

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, iż można to zrobić tak niezwykle łatwego.

Czarek

Posty: 10

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najbardziej podoba.

serumP007

Posty: 7

 
Ogłoszeń jest wiele, ale jak się tak ustawia swoje żądania to wcale wiele kobiet nie zostaje. W wielkich miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale rzeczywiście pożądane byłoby.

87-klara

Posty: 5

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, które niezwykle mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bowiem panowie mają w tym przypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, niemniej jednak z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich kłopotów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest mnóstwo i super.

Lalka

Posty: 9

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, niemniej jednak jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze fotografie wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

yarofe

Posty: 7

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

090913123

Posty: 3