Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

będę starszą siostrą, gdzie kupię?

będę starszą siostrą, gdzie kupię?

Szukam kogoś profesjonalnego, kto wykona mi nadruk na bodach. Może to być napis będę starszą siostrą, ale dokładnie jeszcze nie wiem, który wybiorę.

33-odwaga

Posty: 1

 
Zamówiłam poprzez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę niezwykle przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

bartek33

Posty: 10

 
Mnie najniezwyklej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to rzeczywiście bardzo oryginalny prezent dla malucha. Jeżeli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wówczas, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

Kitas

Posty: 6

 
Najlepiej odwiedzić internetowy sklep z bodami na roczek i wtedy przekonamy się, co z tego nam się podoba. Można wtedy bardzo szybko złożyć zamówienie.

Saradoonin

Posty: 2

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę bardzo przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

Iunae_Milt

Posty: 15

 
Idę właśnie na roczek do rodziny i dobrze, że wiem, że są takie szanse. Zastanawiałam się właśnie, co wybrać żeby taki prezent był oryginalny, a teraz już wiem. Musze tylko przejrzeć oferty i zamówić coś interesującego.

Noruhe

Posty: 2

 
Zamówiłam ostatnio body dziecięce w sklepie https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam akurat imię swojego dziecka z tyłu i prezentuje się to naprawdę bardzo, ale to bardzo oryginalnie.

Lupusx

Posty: 2

 
Kupowałam chrześnicy taki prezent i była zadowolona. Odszukałam w internecie sklep z bodami dziecięcymi i jestem niesłychanie zadowolona z takiej oferty. Ceny mieli niesłychanie przystępne, a jakość niesłychanie wysoką, dlatego należałoby było u nich zamawiać.

Schwalbaa

Posty: 2

 
Pomysłów na napisy jest wiele, dlatego wszystko trzeba sprawdzić w sklepie internetowym. Z tego, co wiem to oni w ciągu dwóch może trzech dni są w stanie taki dowolny napis zrobić. Może to być jakieś oryginalne hasło, ale może to być również imię, dlatego trzeba się nad tym zastanowić, a wybierzemy to, co najciekawsze dla nas.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Wybór kompletów na roczek jest bardzo duży. To oznacza, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

Kitas

Posty: 3